Uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych

Łazienka stanowi miejsce, w którym każdy chce się czuć swobodnie oraz komfortowo. Dużą rolę odgrywa w tej kwestii łatwy oraz wygodny dostęp do urządzeń sanitarnych. Szczególnie w przypadku osób niepełnosprawnych oraz mających problemy z poruszaniem się, odpowiedni dostęp do sanitariatów oraz możliwość swobodnego korzystania z łazienki ma ogromne znaczenie. Jednym z podstawowych rozwiązań, które zwiększa zakres samodzielności osób niepełnosprawnych są specjalne poręcze oraz uchwyty. Ich odpowiedni kształt oraz sposób zamontowania jest w stanie zaadaptować nawet standardową łazienkę lub toaletę dla potrzeb osób z ograniczeniami sprawności ruchowej. Firma AMS-PLUS jest dostawcą tego rodzaju sprzętu, który spełnia wszelkie wymogi praktyczne. .

Uchwyt prosty
AMS-PLUS - Solidne uchwyty dla niepełnosprawnych
Uchwyt umywalkowy
Uchwyt specjalny
AMS-PLUS - Nowoczesne poręcze dla niepełnosprawnych
Uchwyt uchylny
Uchwyt uchylny wolnostojacy
AMS-PLUS - Ładna poręcz dla niepełnosprawnych
Uchwyt kątowy lewy i prawy
AMS-PLUS - Tani uchwyt łazienkowy dla niepełnosprawnych
Siedzisko nawannowe
AMS-PLUS - Profesjonalne uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych
Taboret prysznicowy
Siedzisko prysznicowe

Prezentowane uchwyty dla niepełnosprawnych pozwalają, by osoby z różnymi ograniczeniami ruchowymi mogły bez problemu korzystać z łazienki

Każdy oferowany przez nas uchwyt łazienkowy dla osób niepełnosprawnych pomaga w utrzymaniu równowagi oraz przemieszczaniu się, a co za tym idzie zwiększa bezpieczeństwo osób korzystających z urządzeń sanitarnych. Dostępne na AMS-PLUS.pl uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych doskonale nadają się nie tylko do łazienek, ale również do innych pomieszczeń mieszkalnych – na przykład do zamieszczenia ich obok łóżka w sypialni. Oprócz mieszkań, proponowane poręcze i uchwyty znakomicie sprawdzą się także w domach opieki, szpitalach, czy też ośrodkach dla osób starszych i niepełnosprawnych. Poza tym, wszelkie placówki i miejsca publiczne, jak urzędy, obiekty sportowe, teatry czy centra handlowe, w posiadanych na swoim obszarze łazienkach także korzystać mogą z oferowanych przez nas uchwytów. Poręcze dla niepełnosprawnych wykonane są z rury stalowej o średnicy 25 mm, lakierowanej na kolor biały. Zakupując daną poręcz, otrzymuje się dodatkowo niezbędne wkręty, kołki rozporowe oraz ozdobne zaślepki. Na zamówienie wykonujemy również uchwyty łazienkowe ze stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk. Aby umożliwić naszym Klientom jak najbardziej komfortowe korzystanie z uchwytów, proponujemy kilka rodzajów poręczy, różniących się kształtem czy też sposobem montażu. Do zamontowania pod prysznicem, w celu zminimalizowania ryzyka poślizgnięcia się i upadku można wykorzystać uchwyty proste bądź uchwyty kątowe (lewe bądź prawe). Uchwyty poziome znakomicie sprawdzą się z kolei w przypadku zamontowania przy wannie. Natomiast uchwyt uchylny do powieszenia na ścianie lub wolnostojący będzie stanowił pomoc podczas korzystania z WC. Na stronie AMS-PLUS.pl znaleźć także można między innymi specjalne, praktyczne siedzisko nawannowe czy też taboret toaletowy pod prysznic. Wszystkie uchwyty dla niepełnosprawnych oferowane przez naszą firmę zostały wpisane do rejestru Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Spełniają także wymagania zasadnicze Dyrektywy Medycznej 93/42/EWG oraz posiadają europejskie oznaczenie CE. Decydując się na zakup poręczy oraz innych – niezwykle praktycznych sprzętów z naszej oferty, Klienci mają pewność, że otrzymają produkt najwyższej jakości. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z poszczególnymi produktami.